Jak ošetřit vyrážku na pleti a zbavit se vyrážky

Samozřejmě, dá se nad ní mávnout rukou, ale klobouk dolů, pokud to i dokážete. Pučící vyrážka na místě, které nikdo nepřehlédne, umí nepěkně pokazit ráno, a tak si řekněme, jaké kroky byste měli, či neměli podstoupit. Je tam, to už nepopřel. Zrcadlo prozradilo, že vás zdobí nepěkná vyrážka, jenže pozor na svůj první krok.

Domácí Masky k hydrataci pleti - Domácí hydratační pleťové masky

Zima ještě nekončí. a tak se mnozí z nás stále pasují se sušší a možná až šupinkatou pletí. Důvody jsou dobře známé – chlad střídají vytopené místnosti. Pokožka si nedokáže udržet potřebnou hydrataci a pokud k tomu přidáme možná i zanedbaný pitný režim. Pleť je sušší než obvykle.

Jak pečovat o pleť aby se nevytvořily vrásky

Přestože máme pocit, že děláme pro svou pleť všechno, ne vždy se nám daří porazit vrásky či všelijaké skvrnky. Někdy je to i proto, že věříme mýtem, které jsou roky zažité v oblasti péče o pleť, ale od pravdy mají daleko.

Proč vznikají vrásky - Co způsobuje tvorbu vrásek

Vrásky dělají muže atraktivnějším, avšak ženu starší. Vrchol nespravedlnosti? Těžko říct. Je však dobré vědět, jak jejich výskyt eliminovat, ba dokonce až oddálit. Jsou vám následující chyby povědomé?

Péče o pleť před spaním - Boj proti vyrážce a vráskám

Pokud jste přes den v permanentním pohybu, s otravnou vyrážkou na obličeji toho hodně neděláte. Nejlepší cestou je zamaskovat ji a tvářit, že žádná taková nepříjemnost se vás netýká. Když však přijde čas odpočinku a spaní, buďte připravená. Jde totiž o skvělý čas, kdy účinně zakročit proti akné.

Jak vybrat krém proti vráskám, který skutečně funguje

Slibují hladkou pleť a mladistvější vzhled, takže se není co divit, že jim podlehne velká část žen. Do krémů proti vráskám jste možná investovali i vy, jenže co výsledky ? Často se od lákavé reklamy odlišují, i když na druhé straně je třeba si uvědomit že pokud by na jejich účinku nebylo vůbec nic, výroba by dávno zanikla. Jak to tedy je s mýty a pravdami o krémech proti vráskám?

Šupinky na tváři: Jak se jich zbavit?

Zimní období nahrává více nedostatkem krásy a vysoušení pokožky je jen jedním z nich. Trápí však množství lidí, přičemž nejde jen o majitelů vysloveně suchého typu pleti. V zimě dostává zabrat i pokožka smíšená či normální a nejednou se objeví i neestetické šupinky. Jak se jich tedy efektivně zbavit?